• facebook
  • youtube
  • twitter
  • flickr

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego

Szukaj
woj. pomorskieFotyga Anna (woj. pomorskie)Szczypińska Jolanta (woj. pomorskie)Żynda Zenon (woj. pomorskie)Sikora Danuta (woj. pomorskie)Klawiter Jan (woj. pomorskie)Sellin Jarosław (woj. pomorskie)Kilian Jan (woj. pomorskie)Strociak Marek (woj. pomorskie)Stanulewicz Katarzyna (woj. pomorskie)Barzowski Jerzy (woj. pomorskie)woj. kujawsko-pomorskieZłotowski Kosma (woj. kujawsko-pomorskie)Zybertowicz Andrzej (woj. kujawsko-pomorskie)Drab Marzenna (woj. kujawsko-pomorskie)Banaszak Adam (woj. kujawsko-pomorskie)Kowalski Wojciech (woj. kujawsko-pomorskie)Stolecka Małgorzata (woj. kujawsko-pomorskie)Szafrański Robert (woj. kujawsko-pomorskie)Adamowicz Beata (woj. kujawsko-pomorskie)Zająkała Jacek (woj. kujawsko-pomorskie)Borowiak Joanna (woj. kujawsko-pomorskie)woj. podlaskie i warmińsko-mazurskieKarski Karol (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Piontkowski Dariusz (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Arent Iwona (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Babalski Zbigniew (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Kobylińska Zdzisława (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Szmit Jerzy (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Muzyk Agnieszka (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Siekierko Łukasz (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Antypiuk Beata (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)Zieliński Jarosław (woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie)WarszawaKrasnodębski Zdzisław (Warszawa)Foltyn-Kubicka Hanna (Warszawa)Krajewski Jarosław (Warszawa)Tomaszewska Ewa (Warszawa)Jurek Marek (Warszawa)Kaczmarska Agnieszka (Warszawa)Uściński Piotr (Warszawa)Ołdakowski Wojciech (Warszawa)Górski Artur (Warszawa)Czerwińska Anita (Warszawa)woj. mazowieckieJasiński Wojciech (woj. mazowieckie)Gosiewska Beata (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Wargocka Teresa (woj. mazowieckie)Kuźmiuk Zbigniew (woj. mazowieckie)Piłka Marian (woj. mazowieckie)Tchórzewski Karol (woj. mazowieckie)Górska Agnieszka (woj. mazowieckie)Cicholska Anna (woj. mazowieckie)Płocha Grzegorz (woj. mazowieckie)Olędzka Anna (woj. mazowieckie)woj. łódzkieWojciechowski Janusz (woj. łódzkie)Krupa Urszula (woj. łódzkie)Waszczykowski Witold (woj. łódzkie)Polak Piotr (woj. łódzkie)Szałkowska-West Ewa (woj. łódzkie)Telus Robert (woj. łódzkie)Koperska Iwona (woj. łódzkie)Grabek Anna (woj. łódzkie)Olejnik Wiesława (woj. łódzkie)Matuszewski Marek (woj. łódzkie)woj. wielkopolskieCzarnecki Ryszard (woj. wielkopolskie)Dziuba Tadeusz (woj. wielkopolskie)Rogacki Adam (woj. wielkopolskie)Dera-Szymańska Karolina (woj. wielkopolskie)Hinc Sławomir (woj. wielkopolskie)Wichniewicz Maria (woj. wielkopolskie)Sowa Marek (woj. wielkopolskie)Sobota Halina (woj. wielkopolskie)Jemielity Ewa (woj. wielkopolskie)Masiel Jan (woj. wielkopolskie)woj. lubelskieParuch Waldemar (woj. lubelskie)Piotrowski Mirosław (woj. lubelskie)Zawiślak Sławomir (woj. lubelskie)Mazurek Beata (woj. lubelskie)Gorajek Beata (woj. lubelskie)Dumkiewicz-Sprawka Ewa (woj. lubelskie)Abramowicz Adam (woj. lubelskie)Podkański Zdzisław (woj. lubelskie)Stawiarski Jarosław (woj. lubelskie)Sadurska Małgorzata (woj. lubelskie)woj. podkarpackiePoręba Tomasz (woj. podkarpackie)Zając Alicja (woj. podkarpackie)Ożóg Stanisław (woj. podkarpackie)Piotrowicz Stanisław (woj. podkarpackie)Romaniuk Bogdan (woj. podkarpackie)Hrynkiewicz Józefa (woj. podkarpackie)Pióro Tadeusz (woj. podkarpackie)Wróblewska Krystyna (woj. podkarpackie)Ćwierz Andrzej (woj. podkarpackie)Błądek Lidia (woj. podkarpackie)woj. małopolskie i świętokrzyskieLegutko Ryszard (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Duda Andrzej (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Terlecki Ryszard (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Murzyn Leszek (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Paluch Anna (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Bartuś Barbara (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Pęk Bogdan (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Bubula Barbara (woj. małopolskie i świętokrzyskie)Czesak Edward (woj. małopolskie i świętokrzyskie)woj. śląskiePiecha Bolesław (woj. śląskie)Wiśniewska Jadwiga (woj. śląskie)Kloc Izabela (woj. śląskie)Szwed Stanisław (woj. śląskie)Motyka Władysław (woj. śląskie)Korfanty Bronisław (woj. śląskie)Dziuk Barbara (woj. śląskie)Rudnicka Jadwiga (woj. śląskie)Panek Krystyna (woj. śląskie)Malik Ewa (woj. śląskie)woj. dolnośląskie i opolskieJackiewicz Dawid (woj. dolnośląskie i opolskie)Ujazdowski Kazimierz (woj. dolnośląskie i opolskie)Zalewska Anna (woj. dolnośląskie i opolskie)Kłosowski Sławomir (woj. dolnośląskie i opolskie)Marczak Tadeusz (woj. dolnośląskie i opolskie)Machałek Marzena (woj. dolnośląskie i opolskie)Gibas Teresa (woj. dolnośląskie i opolskie)Tyniec Jacek (woj. dolnośląskie i opolskie)Marciniak Wojciech (woj. dolnośląskie i opolskie)Czochara Katarzyna (woj. dolnośląskie i opolskie)woj. lubuskie i zachodniopomorskieGróbarczyk Marek (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Hoc Czesław (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Rafalska Elżbieta (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Materna Jerzy (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Robak Marzanna (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Szymańska Halina (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Rogowski Ireneusz (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Podłucka-Kreń Halina (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Ronowicz Bożena (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)Szałabawka Artur (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)

Anna Fotyga

nr 1
woj. pomorskie

Jolanta Szczypińska

nr 2
woj. pomorskie

Zenon Żynda

nr 3
woj. pomorskie

Danuta Sikora

nr 4
woj. pomorskie

Jan Klawiter

nr 5
woj. pomorskie

Jarosław Sellin

nr 6
woj. pomorskie

Jan Kilian

nr 7
woj. pomorskie

Marek Strociak

nr 8
woj. pomorskie

Katarzyna Stanulewicz

nr 9
woj. pomorskie

Jerzy Barzowski

nr 10
woj. pomorskie

Kosma Złotowski

nr 1
woj. kujawsko-pomorskie

Andrzej Zybertowicz

nr 2
woj. kujawsko-pomorskie

Marzenna Drab

nr 3
woj. kujawsko-pomorskie

Adam Banaszak

nr 4
woj. kujawsko-pomorskie

Wojciech Kowalski

nr 5
woj. kujawsko-pomorskie

Małgorzata Stolecka

nr 6
woj. kujawsko-pomorskie

Robert Szafrański

nr 7
woj. kujawsko-pomorskie

Beata Adamowicz

nr 8
woj. kujawsko-pomorskie

Jacek Zająkała

nr 9
woj. kujawsko-pomorskie

Joanna Borowiak

nr 10
woj. kujawsko-pomorskie

Karol Karski

nr 1
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Dariusz Piontkowski

nr 2
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Iwona Arent

nr 3
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Zbigniew Babalski

nr 4
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Zdzisława Kobylińska

nr 5
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Jerzy Szmit

nr 6
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Agnieszka Muzyk

nr 7
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Łukasz Siekierko

nr 8
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Beata Antypiuk

nr 9
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Jarosław Zieliński

nr 10
woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie

Zdzisław Krasnodębski

nr 1
Warszawa

Hanna Foltyn-Kubicka

nr 2
Warszawa

Jarosław Krajewski

nr 3
Warszawa

Ewa Tomaszewska

nr 4
Warszawa

Marek Jurek

nr 5
Warszawa

Agnieszka Kaczmarska

nr 6
Warszawa

Piotr Uściński

nr 7
Warszawa

Wojciech Ołdakowski

nr 8
Warszawa

Artur Górski

nr 9
Warszawa

Anita Czerwińska

nr 10
Warszawa

Wojciech Jasiński

nr 1
woj. mazowieckie

Małgorzata Gosiewska

nr 2
woj. mazowieckie

Teresa Wargocka

nr 3
woj. mazowieckie

Zbigniew Kuźmiuk

nr 4
woj. mazowieckie

Marian Piłka

nr 5
woj. mazowieckie

Karol Tchórzewski

nr 6
woj. mazowieckie

Agnieszka Górska

nr 7
woj. mazowieckie

Anna Cicholska

nr 8
woj. mazowieckie

Grzegorz Płocha

nr 9
woj. mazowieckie

Anna Olędzka

nr 10
woj. mazowieckie

Janusz Wojciechowski

nr 1
woj. łódzkie

Urszula Krupa

nr 2
woj. łódzkie

Witold Waszczykowski

nr 3
woj. łódzkie

Piotr Polak

nr 4
woj. łódzkie

Ewa Szałkowska-West

nr 5
woj. łódzkie

Robert Telus

nr 6
woj. łódzkie

Iwona Koperska

nr 7
woj. łódzkie

Anna Grabek

nr 8
woj. łódzkie

Wiesława Olejnik

nr 9
woj. łódzkie

Marek Matuszewski

nr 10
woj. łódzkie

Ryszard Czarnecki

nr 1
woj. wielkopolskie

Tadeusz Dziuba

nr 2
woj. wielkopolskie

Adam Rogacki

nr 3
woj. wielkopolskie

Karolina Dera-Szymańska

nr 4
woj. wielkopolskie

Sławomir Hinc

nr 5
woj. wielkopolskie

Maria Wichniewicz

nr 6
woj. wielkopolskie

Marek Sowa

nr 7
woj. wielkopolskie

Halina Sobota

nr 8
woj. wielkopolskie

Ewa Jemielity

nr 9
woj. wielkopolskie

Jan Masiel

nr 10
woj. wielkopolskie

Waldemar Paruch

nr 1
woj. lubelskie

Mirosław Piotrowski

nr 2
woj. lubelskie

Sławomir Zawiślak

nr 3
woj. lubelskie

Beata Mazurek

nr 4
woj. lubelskie

Beata Gorajek

nr 5
woj. lubelskie

Ewa Dumkiewicz-Sprawka

nr 6
woj. lubelskie

Adam Abramowicz

nr 7
woj. lubelskie

Zdzisław Podkański

nr 8
woj. lubelskie

Jarosław Stawiarski

nr 9
woj. lubelskie

Małgorzata Sadurska

nr 10
woj. lubelskie

Tomasz Poręba

nr 1
woj. podkarpackie

Alicja Zając

nr 2
woj. podkarpackie

Stanisław Ożóg

nr 3
woj. podkarpackie

Stanisław Piotrowicz

nr 4
woj. podkarpackie

Bogdan Romaniuk

nr 5
woj. podkarpackie

Józefa Hrynkiewicz

nr 6
woj. podkarpackie

Tadeusz Pióro

nr 7
woj. podkarpackie

Krystyna Wróblewska

nr 8
woj. podkarpackie

Andrzej Ćwierz

nr 9
woj. podkarpackie

Lidia Błądek

nr 10
woj. podkarpackie

Ryszard Legutko

nr 1
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Andrzej Duda

nr 2
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Ryszard Terlecki

nr 3
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Beata Gosiewska

nr 4
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Leszek Murzyn

nr 5
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Anna Paluch

nr 6
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Barbara Bartuś

nr 7
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Bogdan Pęk

nr 8
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Barbara Bubula

nr 9
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Edward Czesak

nr 10
woj. małopolskie i świętokrzyskie

Bolesław Piecha

nr 1
woj. śląskie

Jadwiga Wiśniewska

nr 2
woj. śląskie

Izabela Kloc

nr 3
woj. śląskie

Stanisław Szwed

nr 4
woj. śląskie

Władysław Motyka

nr 5
woj. śląskie

Bronisław Korfanty

nr 6
woj. śląskie

Barbara Dziuk

nr 7
woj. śląskie

Jadwiga Rudnicka

nr 8
woj. śląskie

Krystyna Panek

nr 9
woj. śląskie

Ewa Malik

nr 10
woj. śląskie

Dawid Jackiewicz

nr 1
woj. dolnośląskie i opolskie

Kazimierz Ujazdowski

nr 2
woj. dolnośląskie i opolskie

Anna Zalewska

nr 3
woj. dolnośląskie i opolskie

Sławomir Kłosowski

nr 4
woj. dolnośląskie i opolskie

Tadeusz Marczak

nr 5
woj. dolnośląskie i opolskie

Marzena Machałek

nr 6
woj. dolnośląskie i opolskie

Teresa Gibas

nr 7
woj. dolnośląskie i opolskie

Jacek Tyniec

nr 8
woj. dolnośląskie i opolskie

Wojciech Marciniak

nr 9
woj. dolnośląskie i opolskie

Katarzyna Czochara

nr 10
woj. dolnośląskie i opolskie

Marek Gróbarczyk

nr 1
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Czesław Hoc

nr 2
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Elżbieta Rafalska

nr 3
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Jerzy Materna

nr 4
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Marzanna Robak

nr 5
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Halina Szymańska

nr 6
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Ireneusz Rogowski

nr 7
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Halina Podłucka-Kreń

nr 8
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Bożena Ronowicz

nr 9
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Artur Szałabawka

nr 10
woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Aktualności

27/05

Zobacz, który kandydat z listy PiS z Twojego okręgu dostał się do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła oficjalne wyniki wyborów do PE: PO – 32,13 proc., PiS – 31,78 proc., SLD-UP – 9,44 proc., Nowa Prawica – 7,15 proc., PSL – 6,80 proc. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 19 mandatów. Prezentujemy listę nowych europosłów PiS z podziałem na okręgi wyborcze. OKRĘG NR 1 (woj. pomorskie) 1) Anna Fotyga – […]

czytaj więcej »

Oficjalne wyniki wyborów do PE: PO tylko o 0,3 pkt. proc. przed PiS
27/05

Oficjalne wyniki wyborów do PE: PO tylko o 0,3 pkt. proc. przed PiS

W wyborach do PE 32,13 proc. wyborców oddało głos na PO. 31,78 proc., a zatem tylko o 0,3 pkt. proc. mniej osób poparło PiS – podała w poniedziałek wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza. Dalej uplasowały się: SLD-UP – 9,44 proc., Nowa Prawica – 7, 15 proc. i PSL – 6,8 proc. Frekwencja wyborcza wyniosła 23,82 proc. […]

czytaj więcej »

„Droga do dobrej zmiany została otwarta”
25/05

„Droga do dobrej zmiany została otwarta”

„Droga do dobrej zmiany została otwarta” – powiedział Jarosław Kaczyński po ogłoszeniu wyników exit poll w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Według danych sondażowych PiS zdobyło prawie 32%, co przełoży się na 19 mandatów w europarlamencie. „To są wybory do Parlamentu Europejskiego w których uzyskaliśmy najlepszy wynik ze wszystkich dotychczasowych. Różnica między nami, a naszym głównym […]

czytaj więcej »

Do wyborów pozostało

25 maja 2014

Wybory do Parlamentu Europejskiego!

0 dni 0 godziny 0 minuty 0 sekundy

Wydarzenia

sierpień 2014

Brak wydarzeń w tym okresie.