Spełnijmy razem nasze marzenia!

- Przejechaliśmy w tej kampanii tysiące kilometrów, odbyliśmy tysiące spotkań. Z każdym kolejnym kilometrem ta drużyna była coraz większa. Dziś jest nas bardzo wielu - powiedziała Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło podczas swojego ostatniego w tej kampanii wyborczej spotkania z mieszkańcami Chrzanowa.

Kandydatka PiS na premiera mówiła o ogromnej ilości ludzi, których dzięki ciężkiej pracy udało przekonać się do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.
- Na konwencjach prosiłam, abyście przekonywali swoich znajomych i sąsiadów. Udało się przekonać naprawdę wielu Polaków. Przed nami wielki dzień, który może być zwycięstwem wszystkich obywateli, który pragną godnego życia. By ta naprawa Polski, o której mówił prezydent Andrzej Duda w swojej kampanii została zrealizowana - stwierdziła.

Parlamentarzystka mówiła o możliwości zmiany, która może zacząć się już w niedzielę.
- Potrzebny jest jeszcze jeden krok. Potrzebne jest stwierdzenie w najbliższą niedzielę, że chcemy wybrać Polskę, która daje poczucie szacunku wszystkim obywatelom, która troszczy się o wszystkich bez względu na to gdzie żyjemy i co robimy - oświadczyła.

Beata Szydło namawiała do stanięcia ponad podziałami.
- Wróciłam tutaj. Bo to ważne aby wrócić do miejsca, z którego się wyrasta. Każdy z nas wyrasta z Polski. Powinniśmy być dumni z tego, że pochodzimy z narodu, który pokonuje wiele trudności a mimo to nie daje się podzielić. Nie dajmy się podzielić! - apelowała.

- Zwracam się do wszystkich z prośbą o zaufanie. Jesteśmy tacy sami jak Wy, tak samo żyjemy. Chcemy aby każdy obywatel mógł spełniać swoje ambicje i marzenia. (...) Zróbmy to! Spełnijmy nasze marzenia - razem! Damy radę! - podsumowała Wiceprezes PiS.
Lista aktualności