Aktualności

Prawo i Sprawiedliwość jest szansą dla Polski

13 Października 2018

- Jest potrzebna współpraca i konsolidacja wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą wykorzystać tę szansę, przed którą stoi Polska. Te niespełna trzy lata pokazały, że przy uczciwych rządach można dużo więcej niż przy nieuczciwych. Potrzebujemy patriotyzmu ogólnopolskiego, ale także lokalnego - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego PiS w Kielcach.

Dodał, że "podstawą polityki i demokracji jest wiarygodność".

- W budżecie państwa jest nieporównywalnie więcej pieniędzy, a to dlatego, że my nie pozwalamy na oszustwa. Jesteśmy wiarygodni, a to jest podstawa polityki i demokracji. Bez wiarygodności demokracja jest tylko pozorem, pewną manipulacją i grą - oznajmił.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość jest szansą dla Polski.

- Trzeba tylko zwyciężać. Żeby zwyciężać trzeba wierzyć w zwycięstwo i tej wiary Państwu życzę. Trzeba energicznie walczyć do końca. Trzeba pójść do ludzi, rozmawiać, przekonywać. Pokazywać jaka jest prawda - powiedział.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w swoich działaniach Prawo i Sprawiedliwość kieruje się chęcią, aby rozwój gospodarczy był nie tylko udziałem wielkich miast, ale także tych mniejszych miejscowości.

- W naszym społeczeństwie odbywa się wielka przemiana, która jest powodem do dumy. Wdrażamy zasady solidarności i sprawiedliwości - powiedział.

Podkreślił, że uczciwość i skuteczność połączone z wiedzą jak skutecznie zwalczać mafie VAT-owskie mogą wiele zdziałać.