Aktualności

Nasze propozycje na wybory samorządowe będą realizowane

05 Października 2018

- Zapowiadaliśmy zmiany i konsekwentnie je realizujemy. Obiecaliśmy programy społeczne i wprowadziliśmy je w życie. Mamy najniższe od 1991 roku bezrobocie. Zrobiliśmy porządek z systemem podatkowym, zadbaliśmy o ściągalność VAT-u. Zwiększamy bezpieczeństwo, modernizujemy armię. Nasze propozycje na wybory samorządowe także będą realizowane - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego PiS w Białymstoku.

Dodał, że wszystko, co zostało zapowiedziane w sferze oświaty, także zostało spełnione.

- Nasza gospodarka wzrasta, a program Mieszkanie+ posuwa się do przodu - oznajmił.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość realizuje ogromny program, a głównym autorem sukcesu oraz tego, że budżet państwa jest na odpowiednim poziomie, jest Premier Mateusz Morawiecki.

- Premier Morawiecki miał odwagę służyć Polsce, dbać i bronić interesów, dlatego teraz jest atakowany - stwierdził.

Zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość oraz polityka zrównoważonego rozwoju to szansa dla Polski.

Premier Mateusz Morawiecki dodał, że Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem wiarygodności, uczciwości i ciągłości polityki społecznej.

- Wzrost gospodarczy idzie w dobrym kierunku. Będziemy mieli pieniądze na kontynuację programów społecznych oraz na nowe, rozwojowe. Możemy rozwijać nasze programy dla rodzin, dla dzieci, seniorów - zapewnił.

Podkreślił, że „Dobra Zmiana”, aby była na dobre, musi nastąpić także w samorządach.

- Polska nie może należeć do mafii i złodziei. Polska jest jedną, wspólną wartością. Będziemy o nią walczyć - powiedział.

Stwierdził, że prawdziwa wolność, solidarność i demokratyzacja polega na takich programach, jakie wdraża Prawo i Sprawiedliwość.