Aktualności

W centrum naszego programu jest człowiek

08 Września 2018

- Każde wybory to konkurencja ludzi i programów. My mamy program ogólnopolski, ale i skonkretyzowany dla każdego samorządu, dla naszych małych ojczyzn. Odbyliśmy setki spotkań w całym kraju, by stworzyć program, w centrum którego jest człowiek - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego PiS we Wrocławiu.

Dodał, że program Prawa i Sprawiedliwości ma służyć Polakom, aby żyli coraz lepiej.

- Nie chcemy wojny politycznej, chcemy współpracy dla dobra narodu. Jest ona potrzebna, aby osiągnąć sukces dla Polski - oznajmił.

Podkreślił, że PiS „jest formacją demokratyczną i każdy, kto do takiej formacji należy, wie, że bez samorządu, rządu, wolności słowa i zgromadzeń państwo demokratyczne nie istnieje”.

- Jesteśmy ludźmi, którzy chcą, aby Polska zmieniała się szybko i pozytywnie dla obywateli - stwierdził.

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, że zarówno Wrocław, jak i cały region potrzebuje zmian.

- Mamy program dla Dolnego Śląska i chcę go dzisiaj pokazać. Oferujemy silny samorząd, sprawnie zarządzane małe ojczyzny - powiedział.

Zaznaczył, że PiS chce wyrównywać szanse dla wszystkich, a znakiem firmowym formacji jest to, że chce i potrafi pomagać Polakom.

- Tak, jak zaufaliście nam 3 lata temu, prosimy, abyście zaufali nam i teraz. My nie tylko liczymy na wasze głosy, ale się z nimi liczymy. Wierzymy w zwycięstwo - podsumował.