Aktualności

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zamienił politykę wstydu na politykę godności

14 Października 2018

- To, czego potrzebujemy dla kontynuacji dobrej zmiany, to odwaga, nadzieja i determinacja, nasza kandydatka na burmistrza miasta Urszula Rusecka i PiS mają taką determinację - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Wieliczki.

Dodał, że Wieliczka rozwija się ludnościowo, ale ma problemy komunikacyjne i infrastrukturalne.

- Nasz rząd zamienił politykę wstydu na politykę godności, a politykę zwijania państwa, "Polskę zastoju" - na Polskę rozwoju. Dlatego potrzebny jest rząd Prawa i Sprawiedliwości i kontynuacja tego rządu. Żeby było więcej polskiej własności w polskiej gospodarce, dla polskich rolników, dla polskich pracowników, dla polskich mieszkańców - oznajmił.

Podkreślił, że nasza wielka ojczyzna składa się z takich małych ojczyzn, jak właśnie Wieliczka i potrzeba jak najlepszych gospodarzy, którzy będą świetnie współpracować z rządem.

- Jestem przekonany, że we współpracy z rządem, pani Urszula Rusecka zrobi z tego miasta naprawdę piękne miejsce do zamieszkania, bardzo dobre dla mieszkańców, atrakcyjne dla turystów - powiedział.

Zaznaczył, że "trzeba się zmobilizować, zaangażować, wykonać dodatkowy wysiłek, żeby wygrać te wybory i żeby dalej zmieniać Polskę".