Aktualności

PSL pod rękę z PO przeprowadzili dwie najgorsze dla Polaków reformy

16 Października 2018

- Ujawnione nagrania z rozmowy Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem wskazują, że PSL powinno być wyeliminowane z życia publicznego i że nie warto im zaufać. To PiS jest gwarantem interesów polskich rolników i tego, że wieś będzie doceniana i szanowana - powiedziała Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek podczas konferencji prasowej.

Odnosząc się do nagrań, dodała, że PSL podejmowało świadome działania przeciwko Polakom, m.in. podwyższając wiek emerytalny.

- PO i PSL działali w wielu obszarach tak, że kończyło się to aferami. Prawo i Sprawiedliwości gwarantuje uczciwość. I to jest stawka tych wyborów - podkreślił Szef Sztabu Wyborczego PiS Tomasz Poręba.

Zaznaczył, że „kurtyna opadła, jeśli chodzi o PSL”.

- Dzisiaj wiemy, że są to ludzie, którzy w czasach rządów PO, pod rękę z liberałami, przeprowadzili najbardziej szkodliwe, złe z punktu widzenia obywateli reformy. To podwyższenie wieku emerytalnego oraz reforma OFE - oznajmił.

Zaapelował, aby 21 października zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość, na listę nr 10 – gdyż jest to gwarantem rozwoju Polski.