Aktualności

Program PiS dla Włocławka to rodzina, praca, płaca i mieszkanie

30 Października 2018

- Patrzymy na los wszystkich Polaków, także tych, którym trudniej się wiedzie. Chcemy im pomagać i robimy to. Do Włocławka przyciągnęliśmy już wiele środków z naszych programów społecznych - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania wyborczego PiS we Włocławku.

Dodał, że jego celem jest to, aby jeszcze bardziej pomóc mieszkańcom Włocławka.

- Polska od kilku miesięcy jest specjalną strefą ekonomiczną. Wymaga to tylko prężnego, uczciwego, skutecznego gospodarza. Kogoś takiego, kto weźmie tego byka niemożności za rogi i ściągnie tutaj nowych inwestorów - krajowych i zagranicznych - poinformował.

Podkreślił, że właśnie Rząd PiS przyciągnął do Polski bardzo wielu inwestorów, również tych z zagranicy.

- Dzisiaj jesteśmy przed drugą turą wyborów samorządowych i tutaj we Włocławku jest bardzo ważne, na kogo mieszkańcy zagłosują, kogo mieszkańcy wybiorą - czy szansę na nowy rozwój, nowe miejsca pracy, nowe drogi lokalne, czyli naszego kandydata, czy marazm, letarg i bylejakość - oznajmił.

Zaznaczył, że Włocławek bardzo potrzebuje nowych miejsc w żłobkach, przedszkolach, domach seniora, klubach seniora.

- Nie chcemy, aby Włocławek się wyludniał. Trzeba stworzyć dla tego miasta nowe perspektywy, nowe miejsca pracy. Program Prawa i Sprawiedliwości dla Włocławka to rodzina, praca, płaca i mieszkanie. Życzę wszystkim mieszkańcom Włocławka, aby do miasta powrócił dawny blask. To jest możliwe dzięki dobremu i sprawnemu gospodarzowi, a takim człowiekiem jest Jarosław Chmielewski - powiedział.