Aktualności

Premier Morawiecki ciężko pracuje dla Polski

04 Października 2018

- Premier Mateusz Morawiecki to człowiek, który uczynił coś bardzo pożytecznego dla Polski i ciężko dla Polski pracuje. Naprawił polskie finanse publiczne i umożliwił to, że przeprowadzamy różne wielkie programy społeczne. Poziom życia tej biedniejszej części społeczeństwa wyraźnie się podnosi - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński na antenie TVP Info.

Dodał, że Premier Morawiecki to był strzał w dziesiątkę.

- To nie tylko wyjątkowo uzdolniony polityk, ale także po prostu bardzo dobry człowiek. Mam do niego pełne zaufanie - oznajmił.

Podkreślił, że na polskiej scenie politycznej są tacy, którzy dbają o interesy partykularne i są tacy, którzy dbają o interesy szersze.

- My dbamy o Polskę i Polaków. Między innymi dlatego mamy takiego Premiera, który niszczy mafię VAT-owską. Jesteśmy partią prosocjalną. Wcale się tego nie wstydzimy. Nie jesteśmy socjalistami, ale jesteśmy ludźmi pełnymi empatii dla tych, którym się mniej udało - stwierdził.

Zaznaczył, że stawką w tych wyborach jest to, by dobra zmiana mogła także zejść do wielu samorządów i by można było wykorzystać synergię współpracując pomiędzy samorządami, a władzą rządową.

- Z niej może wiele dobrego wyniknąć. Pan Schetyna mówi „nie cofniemy 500+”, „nie cofniemy wieku emerytalnego”, a pani Lubnauer mówi coś zupełnie innego, a to są koalicjanci. Można się śmiać, ale z drugiej stronie to niebezpieczne - to jedyna duża opozycja - powiedział.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.