Aktualności

Prawo i Sprawiedliwość działa dla dobra Polski i Polaków

19 Października 2018

- Fundamentem naszych działań jest wiarygodność. Chcemy dalej naprawiać Polskę, bo wszyscy jesteśmy równi i wszyscy musimy mieć takie same szanse. Działamy w każdym zakątku kraju, bo dla nas nie ma Polski A, czy B - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Pułtuska.

Dodał, że o Polskę trzeba walczyć na wszystkich frontach.

- Nie odejdziemy od drogi naprawy Rzeczypospolitej. Musimy oprzeć się na trzech filarach, to odwaga, nadzieja i zaufanie. Nie wierzono nam, że można walczyć dla dobra zwykłego człowieka, każdej rodziny, całej Polski, ale podjęliśmy się tego zadania z odwagą i determinacją - oznajmił.

Podkreślił, że "poprzez walkę z mafiami VAT-owskimi, rząd Prawa i Sprawiedliwości odzyskał pieniądze, których miało nie być".

- Nie pozwólmy zabrać złodziejom Polski naszych marzeń. Nie może zwyciężyć cynizm. Chcemy przełamywać rozpacz. Robimy to poprzez nasze wszystkie działania społeczne - stwierdził.

Zaznaczył, że są ludzie, którzy cenią sobie poklask w Brukseli, ale Prawo i Sprawiedliwość działa dla dobra Polski i Polaków.

- My Polskę kochamy, my za Polskę nie przepraszamy i się jej nie wstydzimy. My nie patrzymy na słupki czy wykresy, my patrzymy na to co można zrobić dla Polski i Polaków - powiedział.

Poinformował, że w Brukseli pytano go o polskie sukcesy gospodarcze.

- Odpowiedziałem prosto - to dlatego, że my kochamy Polskę, jest dla nas najwyższą wartością. Wierzymy, że naszym programem spowodujemy, że Polska będzie lepsza i taka właśnie się staje. Chcemy walczyć dalej o wasze zaufanie. Polska jest naszym wielkim zobowiązaniem. Potrzebujemy Państwa głosu, głosu na Prawo i Sprawiedliwość, aby Polska była pięknym i dumnym krajem. Potrzebujemy mobilizacji, bo walczymy przeciwko wielu sprawom, które wyglądają nie tak, jak powinny - podsumował.