Aktualności

Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje obietnic

06 Października 2018

- Nasza partia, Prawo i Sprawiedliwość, jest wiarygodna, bo dotrzymuje obietnic. Bez wiarygodności nie da się uczynić niczego dobrego. Bez wiarygodności nie da się uzyskać społecznej współpracy, bo przecież w tym naszym wielkim planie, planie wyrównania poziomu różnych części Polski, ta współpraca jest potrzebna - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego PiS w Lublinie.

Dodał, że trzeba sięgnąć do tego, co buduje jedność, która jest tak bardzo potrzebna.

- Stawka wyborów samorządowych jest oczywista - albo stara władza, stare układy, stare powiązania, albo dobra zmiana dla tej ziemi, dla Polski, dla Lublina - oznajmił.

Podkreślił, że najlepszym wyborem dla Lublina jest kandydat PiS Sylwester Tułajew.

- Prawo i Sprawiedliwość pokazało, że potrafi zbierać środki, że potrafi naprawiać system podatkowy, że potrafi budować potężny budżet i dobrze go wykorzystywać - przypomniał.

Premier Mateusz Morawiecki dodał, że przestępcy, mafie VAT-owskie muszą liczyć się teraz ze sprawnie działającym państwem i instytucjami.

- Mieliśmy odwagę podjąć się trudnych tematów. Mimo przeszkód budujemy sprawnie działające państwo, bo mamy największe patriotyczne paliwo jakim jest pragnienie większej i silnej Polski, i do takiej Polski dążymy - powiedział.

Zaznaczył, że kandydaci Platformy Obywatelskiej często, tak jak w Legionowie, nie startują pod flagą PO.

- Na takich przebierańców trzeba uważać. To, co zaprezentował swoją postawą prezydent Smogorzewski, to ogromna pogarda wobec ludzi, w szczególności wobec kobiet - podusmował.