Posłowie i Senatorowie wybrani z list Prawa i Sprawiedliwości

Posłowie wybrani w wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. z list Prawa i Sprawiedliwości. 

Okręg nr 1 Legnica 
1. Lipiński Adam 
2. Witek Elżbieta 
3. Machałek Marzena 
4. Kubów Krzysztof 
5. Zubowski Wojciech 
6. Szymańska Ewa 

Okręg nr 2 Wałbrzych
1. Dworczyk Michał
2. Zalewska Anna
3. Murdzek Wojciech

Okręg nr 3 Wrocław
1. Stachowiak-Różecka Mirosława
2. Kempa Beata
3. Świat Jacek
4. Orion-Jędrysek Mariusz
5. Babiarz Piotr Łukasz
6. Czarnecki Przemysła

Okręg nr 4 Bydgoszcz
1. Latos Tomasz
2. Król Piotr
3. Kownacki Bartosz
4. Schreiber Łukasz
5. Kozanecka Ewa

Okręg nr 5 Toruń
1. Ardanowski Jan Krzysztof
2. Czabański Krzysztof
3. Sobecka Anna
4. Zbonikowski Łukasz
5. Borowiak Joanna
6. Michałek Iwona

Okręg nr 6 Lublin
1. Kruk Elżbieta
2. Masłowska Gabriela
3. Tułajew Sylwester
4. Soboń Artur
5. Michałkiewicz Krzysztof
6. Stawiarski Jarosław
7. Sprawka Lech
8. Głuchowski Krzysztof
9. Szulowski Krzysztof
10. Bielecki Jerzy

Okręg nr 7 Chełm
1. Mazurek Beata
2. Zawiślak Sławomir
3. Borowiec Agata
4. Duszek Marcin
5. Abramowicz Adam
6. Olszówka Piotr
7. Szewczak Jan
8. Hałas Teresa

Okręg nr 8 Zielona Góra
1. Rafalska Elżbieta
2. Ast Marek
3. Materna Jerzy
4. Zasada Artur
5. Kurzępa Jacek

Okręg nr 9 Łódź
1. Gliński Piotr
2. Kopcińska Joanna
3. Buda Waldemar
4. Pszczółkowski Piotr

Okręg nr 10 Piotrków Trybunalski
1. Macierewicz Antoni
2. Wojciechowski Grzegorz
3. Telus Robert
4. Milczanowska Anna Maria
5. Kubiak Dariusz
6. Maciejewski Krzysztof

Okręg nr 11 Sieradz
1. Waszczykowski Witold
2. Polak Piotr
3. Schreiber Grzegorz
4. Matuszewski Marek
5. Mateusiak-Pielucha Beata
6. Woźniak Tadeusz
7. Rzepecki Łukasz

Okręg nr 12 Chrzanów
1. Szydło Beata
2. Szlachetka Jarosław
3. Filipiak Ewa
4. Biernat Zbigniew
5. Polak Marek

Okręg nr 13 Kraków
1. Wassermann Małgorzata
2. Gowin Jarosław
3. Adamczyk Grzegorz
4. Osuch Jacek
5. Bubula Barbara
6. Terlecki Ryszard
7. Duda Elżbieta

Okręg nr 14 Nowy Sącz
1. Mularczyk Arkadiusz
2. Bartuś Barbara
3. Naimski Piotr
4. Jańczyk Wiesław
5. Leśniak Józef
6. Paluch Anna
7. Siarka Edward
8. Duda Jan Wiesław

Okręg nr 15 Tarnów
1. Bernacki Włodzimierz
2. Rusecka Urszula
3. Szczurek-Żelazko Józefa
4. Wojtkiewicz Michał
5. Krajewski Wiesław
6. Czech Anna

Okręg nr 16 Płock
1. Jasiński Wojciech
2. Małecki Maciej
3. Opioła Marek
4. Kołakowski Robert
5. Wąsik Marcin
6. Kurek Józef Grzegorz

Okręg nr 17 Radom
1. Suski Marek
2. Kosztowniak Andrzej
3. Bąk Dariusz
4. Kwiecień Anna
5. Skurkiewicz Wojciech

Okręg nr 18 Siedlce
1. Tchórzewski Krzysztof
2. Czartoryski Arkadiusz
3. Kowalczyk Henryk
4. Zagórski Marek
5. Pawłowicz Krystyna
6. Woźniak Grzegorz
7. Milewski Daniel
8. Wargocka Teresa

Okręg nr 19 Warszawa
1. Kaczyński Jarosław
2. Kamiński Mariusz
3. Gosiewska Małgorzata
4. Wypych Małgorzata
5. Lisiecki Paweł
6. Górski Artur
7. Tomaszewska Ewa
8. Krajewski Jarosław

Okręg 20 Warszawa
1. Błaszczak Mariusz
2. Sasin Jacek
3. Szyszko Jan
4. Czerwińska Anita
5. Uściński Piotr
6. Smirnow Andrzej

Okręg nr 21 Opole
1. Jaki Patryk
2. Kłosowski Sławomir
3. Żyżyński Jerzy
4. Duda Antoni

Okręg nr 22 Krosno
1. Kuchciński Marek
2. Rzońca Bogdan
3. Szmidt-Rodziewicz Anna
4. Piotrowicz Stanisław
5. Uruski Piotr
6. Babinetz Piotr
7. Matusiewicz Andrzej

Okręg nr 23 Rzeszów
1. Hrynkiewicz Józefa
2. Moskal Kazimierz
3. Szlachta Andrzej
4. Gołojuch Kazimierz
5. Weber Rafał
6. Chmielowiec Zbigniew
7. Warzecha Jan
8. Miazga Mieczysław
9. Paul Jerzy
10. Buczak Wojciech
11. Szydełko Halina
12. Wróblewska Krystyna

Okręg nr 24 Białystok
1. Jurgiel Krzysztof
2. Zieliński Jarosław
3. Piątkowski Dariusz
4. Kołakowski Lech Antoni
5. Żalek Jacek
6. Bogucki Jacek
7. Krynicka Bernadeta
8. Gwiazdowski Kazimierz

Okręg nr 25 Gdańsk
1. Selin Jarosław
2. Jaworski Andrzej
3. Cymański Tadeusz
4. Smoliński Kazimierz
5. Kilian Jan

Okręg nr 26 Gdynia
1. Szczypińska Jolanta
2. Śniadek Janusz
3. Arciszewska-Mielewczyk Dorota
4. Horała Marcin
5. Klawiter Jan Andrzej
6. Mrówczyński Aleksander

Okręg nr 27 Bielsko-Biała
1. Szwed Stanisław
2. Pięta Stanisław
3. Puda Grzegorz
4. Falfus Jacek
5. Matuszny Kazimierz

Okręg 28 Częstochowa
1. Giżyński Szymon
2. Głębocki Konrad
3. Burzyńska Lidia
4. Gawron Andrzej

Okręg 29 Gliwice
1. Szarama Wojciech
2. Dziuk Barbara
3. Pyzik Piotr
4. Gonciarz Jarosław


Okręg 30 Rybnik
1. Kloc Izabela
2. Matusiak Grzegorz
3. Janik Grzegorz
4. Glenc Teresa
5. Sobierajski Czesław

Okręg 31 Katowice
1. Tobiszowski Grzegorz
2. Sośnierz Andrzej
3. Polaczek Jerzy
4. Borys-szopa Bożena
5. Wójcik Michał

Okręg nr 32 Sosnowiec
1. Malik Ewa
2. Andzel Waldemar
3. Warwas Robert
4. Starzycki Dariusz

Okręg nr 33 Kielce
1. Ziobro Zbigniew
2. Krupka Anna
3. Lipiec Krzysztof
4. Tarczyński Dominik
5. Zuba Maria
6. Cieślak Michał
7. Kwitek Marek
8. Latosiński Bogdan
9. Kryj Andrzej

Okręg nr 34 Elbląg
1. Wilk Jerzy
2. Babalski Zbigniew
3. Krasulski Leonard
4. Ołdakowski Adam

Okręg nr 35 Olsztyn
1. Arent Iwona
2. Kossakowski Wojciech
3. Małecki Jerzy
4. Gosiewski Jerzy

Okręg nr 36 Kalisz
1. Dziedziczak Jan
2. Lichocka Joanna
3. Ławniczak Tomasz
4. Mosiński Jan
5. Kaleta Piotr

Okręg nr 37 Konin
1. Czarnecki Witold
2. Dolata Zbigniew
3. Ostrowski Krzysztof
4. Bartosik Ryszard
5. Galemba Ryszard

Okręg nr 38 Piła
1. Kraczkowski Maks
2. Łapiński Krzysztof
3. Porzucek Marcin

Okręg nr 39 Poznań
1. Dziuba Tadeusz
2. Wróblewski Bartłomiej
3. Szymkowski vel Sęk Szymon

Okręg nr 40 Koszalin
1. Hoc Czesław
2. Golińska Małgorzata
3. Szefernaker Paweł

Okręg nr 41 Szczecin
1. Brudziński Joachim
2. Dobrzyński Leszek
3. Zaremba Krzysztof
4. Szałabawka Artur
5. Jach Michał

Senatorowie wybrani w wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. z list Prawa i Sprawiedliwości

Okręg nr 1
Ślusarz Rafał Józef

Okręg nr 2
Mróz Krzysztof Stanisław

Okręg nr 3
Czudowska Dorota

Okręg nr 5
Szwed Aleksander Jakub

Okręg nr 12
Mioduszewski Andrzej Tadeusz

Okręg nr 13
Łyczak Józef Mikołaj

Okręg nr 14
Gogacz Stanisław

Okręg nr 15
Czelej Grzegorz

Okręg nr 16
Stanisławek Andrzej Józef

Okręg nr 19
Chróścikowski Jerzy Mieczysław

Okręg nr 25
Błaszczyk Przemysław Jacek

Okręg nr 26
Łuczak Maciej Adam

Okręg nr 27
Seweryński Michał

Okręg nr 28
Dobkowski Wiesław Józef

Okręg nr 29
Ambrozik Rafał Michał

Okręg nr 30
Pająk Andrzej Michał

Okręg nr 31
Pęk Marek

Okręg nr 34
Cichoń Zbigniew Jan

Okręg nr 35
Wiatr Kazimierz Adam

Okręg nr 36
Hamerski Jan Wincenty

Okręg nr 37
Kogut Stanisław

Okręg nr 38
Martynowski Marek Eryk

Okręg nr 39
Jackowski Jan Maria

Okręg nr 40
Żaryn Jan Krzysztof

Okręg nr 41
Radziwiłł Konstanty

Okręg nr 46
Mamątow Robert Adam

Okręg nr 47
Koc Maria Zofia

Okręg nr 48
Kraska Waldemar Jerzy

Okręg nr 49
Karczewski Stanisław

Okręg nr 50
Bielan Adam Jerzy

Okręg nr 51
Czerwiński Jerzy

Okręg nr 53
Peczkis Grzegorz

Okręg nr 54
Sagatowska Janina Zofia

Okręg nr 55
Pupa Zdzisław Stanisław

Okręg nr 56
Bobko Aleksander Tomasz

Okręg nr 57
Zając Alicja Maria

Okręg nr 58
Golba Mieczysław Józef

Okręg nr 59
Paszkowski Bohdan Józef

Okręg nr 60
Dobrzyński Jan

Okręg nr 61
Romańczuk Tadeusz

Okręg nr 63
Bonkowski Waldemar

Okręg nr 66
Szymański Antoni

Okręg nr 68
Majer Ryszard Bogdan

Okręg nr 69
Warzocha Artur Ryszard

Okręg nr 70
Probierz Krystian Karol

Okręg nr 72
Gawęda Adam

Okręg nr 73
Piecha Wojciech Piotr

Okręg nr 75
Ryszka Czesław Wincenty

Okręg nr 76
Grabowski Arkadiusz Jakub

Okręg nr 77
Potoczny Michał Franciszek

Okręg nr 78
Kamiński Andrzej

Okręg nr 79
Kopeć Tadeusz Wiktor

Okręg nr 81
Włosowicz Jacek Władysław

Okręg nr 82
Rusiecki Jarosław

Okręg nr 83
Słoń Krzysztof Marek

Okręg nr 85
Orzechowska Bogusława

Okręg nr 87
Kopiczko Małgorzata

Okręg nr 92
Gaweł Robert Kazimierz

Okręg nr 93
Budner Margareta

Okręg nr 95
Mikołajczyk Łukasz

Okręg nr 96
Wojtyła Andrzej Franciszek

Lista aktualności