Aktualności

Polityka społeczna PiS zmieniła życie polskich rodzin na lepsze

17 Września 2018

- Nasza polityka społeczna zmieniła życie polskich rodzin na lepsze. Przeprowadziliśmy największy program uszczelniania systemu podatkowego, pogoniliśmy mafie VAT-owskie. Do tego, aby nasz program się powiódł, potrzebujemy miłości do naszej ojczyzny, dumy z Polski, tego, abyśmy wszyscy byli patriotami - mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania wyborczego PiS w Sochaczewie.

Podkreślił, że „Sochaczew to piękne miasto, które zasługuje na więcej”.

- Abyśmy mogli wzmacniać siłę Polski, musimy kontynuować politykę, którą prowadzimy - oznajmił.

Przypomniał, że obecna opozycja, przeciwnicy polityczni potrafią tylko krzyczeć, natomiast reprezentanci Prawa i Sprawiedliwości skupiają się na ciężkiej pracy.

- Mamy środki na politykę społeczną, jeden z najniższych poziomów bezrobocia. Teraz chcemy iść dalej i robić więcej. Doprowadzimy szybki internet do każdej szkoły, każdej gminy. To co robimy, robimy w trosce o byt i przyszłość naszej ojczyzny - kontynuował.

Dodał, że chce zachęcić wszystkie gminy i miasta do tego, aby obywatele mogli się wypowiadać w kwestii swojego budżetu.

- Nasi poprzednicy rozścielali czerwone dywany przed tymi, którzy nie płacili podatków w Polsce. My chcemy wspierać naszych polskich przedsiębiorców. Żeby Polska była Polską odzyskanych, a nie straconych szans, wiatr historii musi powiać w każdym województwie - podsumował Premier Mateusz Morawiecki.