Aktualności

Naszym zobowiązaniem jest to, aby władza służyła całemu narodowi

10 Października 2018

- Takie miasta jak Augustów, mają ogromny potencjał rozwojowy. Chcemy dalej przykładać się do tego, żeby Polska była jak najbardziej szczęśliwa, dumna, lepsza dla wszystkich obywateli. Wierzę, że Polacy zaufają nam na kolejne lata - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Augustowa.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość chce, by demokracja była faktycznym ustrojem, który wpływa na życie wszystkich mieszkańców.

- Bezpieczeństwo rodzin, bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne to jedne z naszych priorytetów. Stąd nasze programy i działania, takie jak program Rodzina 500+, czy obniżenie wieku emerytalnego - oznajmił.

Podkreślił, że Augustów kojarzy się w Polsce z piękną przyrodą i jeziorami, zaznaczając, że te atuty powinny być wykorzystywane w rozwoju miasta i jego okolic.

- Rozwój infrastruktury, to rozwój gospodarczy całego miasta. Trwają prace nad koncepcją, w której droga krajowa Białystok-Augustów uzyskałaby status trasy ekspresowej - poinformował.

Zaznaczył, jak ważne jest wyłonienie w wyborach samorządowych dobrych i wiarygodnych gospodarzy.

- My dotrzymaliśmy słowa w rządzie i dotrzymamy w samorządzie. A tam, gdzie są sukcesy, to przeciwnik też jest coraz bardziej zdenerwowany. My walczymy z mafiami VAT-owskimi, bo naszym zobowiązaniem jest to, aby władza służyła całemu narodowi, całemu społeczeństwu - oznajmił.