Musimy mieć znacznie silniejszą armię

- Będziemy chcieli by polska armia się rozbudowywała. Czasy są takie, że musimy mieć znacznie silniejszą armię niż teraz. To będzie kosztować. Ale wniesie to dużo do naszego życia. Rozbudowa armii to korzyść dla przemysłu, gospodarki, zwiększenie miejsc pracy i co najważniejsze naszego bezpieczeństwa - mówił Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Łasku.

Prezes PiS zwrócił uwagę na aktualne zagrożenia bezpieczeństwa Polski.
- Sytuacja zmienia się w złym kierunku. Czas, kiedy nie było zagrożeń militarnych minął. Może wróci, ale na razie musimy się umacniać. Musimy mieć znacznie więcej nowoczesnych jednostek i broni - powiedział.
- W Polsce mogłaby być tarcza rakietowa, podjęto negocjacje, jednak niestety zakończyły się one fiaskiem po dojściu do władzy koalicji PO-PSL (…) W Polsce powinny pojawić się bazy NATO. Do tego niestety daleko, ale jest możliwość umacniania naszej armii - dodał.

Jarosław Kaczyński zapewnił, że Prawo i Sprawiedliwość wie co zrobić, aby w Polsce dokonała się zmiana.
Polska potrzebuje zmiany, naprawy, stabilnego rządu, który będzie miał większość parlamentarną. My wiemy jak to zrobić - podsumował Prezes PiS.

Lista aktualności