Aktualności

#DobraZmiana musi dotrzeć do samorządu

25 Września 2018

- Przez trzy lata program Prawa i Sprawiedliwości jest konsekwentnie realizowany. Dzisiaj możemy powiedzieć: dotrzymaliśmy słowa i zobowiązań, które wówczas podjęliśmy, i tak będzie również w samorządzie - powiedziała Wicepremier Beata Szydło podczas spotkania wyborczego PiS w Płocku.

Dodała, że dobra zmiana musi też dotrzeć do samorządu.

- Rząd potrzebuje w samorządzie partnera, który będzie potrafił wykorzystać szanse, programy, projekty, które przygotowuje dla samorządów - oznajmiła.

Podkreśliła, że trzeba dać szansę nowym, młodym ludziom.

- Aby Polska, która jest obecnie państwem zasobnym i bezpiecznym, dalej się rozwijała, żeby była Ojczyzną, która jest dla wszystkich, w której każda rodzina żyje godnie, a młodzi ludzie mogą spełniać swoje marzenia, należy plan zmian, wprowadzanych w ostatnich latach przez rząd PiS, doprowadzić do końca - stwierdziła.

Zaznaczyła, że dla rządu PiS priorytetem stały się sprawy zwykłych obywateli, zwykłych Polaków, „które przez całe lata były zaniedbane i zapomniane”.

Wspomniała jednocześnie o prowadzonych inwestycjach oraz o tym, że Polska dołączyła właśnie do grupy 25 najbardziej rozwiniętych państw świata.