Aktualności

Chcemy budować silną i sprawiedliwą Polskę

15 Września 2018

- Wiarygodność w polityce jest niezwykle istotna. Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa, a jeśli partia realizuje swoje obietnice w rządzie, to będzie to robić także w samorządzie - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w Zielonej Górze.

Dodał, że wartością, którą Polacy szczególnie sobie cenią jest wolność.

- Wolność do współdecydowania o losach naszych małych ojczyzn jest bardzo ważna. Możemy ją wykorzystać tak, aby miała ona realne znaczenie. Wiarygodność sprawdza się przez fakty. Wielu spośród kandydujących już w samorządach było - oznajmił.

Stwierdził, że PiS jest partią, która może koordynować działania na wielu szczebla, ale przede wszystkim dotrzymuje słowa.

- Głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość jest głosem oddanym racjonalnie, bo nasz plan dla Polski sprowadza się do tego, że Polacy mają żyć godnie - podkreślił.

Premier Mateusz Morawiecki przypomniał, że najbardziej kosztowne dla Polski były rządy PO i PSL.

- Nie dbali oni o politykę w poszczególnych obszarach, o bezpieczeństwo, o szczelność systemu. My przywróciliśmy milionom ludzi wiarę w państwo. Jesteśmy dla wszystkich Polaków - zaznaczył.

Dodał, że skuteczny program opiera się o realne problemy, i taki właśnie program dla Województwa Lubuskiego ma Prawo i Sprawiedliwość.

- Krok po kroku przybliżamy Polskę do standardów życia zachodniego. Nadrabiamy stracony czas. Wierzę, że będziemy żyć na takim poziomie. Tym łatwiej będzie nam dotrzymywać słowa, im lepiej będzie nam się współpracowało z dobrymi gospodarzami - podsumował.